Сомельє Наталія Бурлаченко
Сомельє, бренд-амбасадор Vinos de La Luz Наталія Бурлаченко

Сомельє, бренд-амбасадор Vinos de La Luz, колумніст Drinks +

Наталія Бурлаченко

Про вино, мистецтво сомельє та подорожі

Вітаю на сторінках мого авторського блогу про вино! Вже більше п'яти років я вивчаю світ виноробства, шукаю унікальні вина та подорожую до відомих енологічних регіонів. За весь цей час мені вдалося зібрати ексклюзивну колекцію вин Іспанії, Італії, Аргентини та структурувати свої знання про виноробство в експертних статтях для професійних видань.

У своєму блозі я ділюся з поціновувачами вина не тільки дегустаційними нотатками і кращими маршрутами для подорожей. Я хочу розповісти про виняткові екземпляри, які мені вдалося відшукати. Про виноробні, що створюють унікальний продукт і про всі тонкощі виробництва, споживання та колекціонування вин. Тут ви знайдете тільки обрані бренди й об'єктивні оцінки.

Вино - це нескінченне багатство емоцій та вражень. Обирайте улюблені вина, але не зупиняйтеся в пошуку нових смаків і ароматів. Адже, як то кажуть, хто не ризикує, той не п'є Veuve Clicquot!

Дослідження нових теруарів і сортів винограду, дегустації, конкурси та непереборне прагнення дізнатися про вино ще більше дозволяють мені постійно відкривати для себе нові грані цього розкішного напою.

Пам'ятаю час, коли я була середньостатистичним споживачем, який віддає перевагу напівсолодким напоям, сухі вина вважає "кислими", вірить в міф про "порошкове" вино і якщо вино фарбує зуби і язик, то воно обов'язково штучне. Я щиро ціную цей період. Саме прогалини в знаннях, моя цілеспрямованість і величезне бажання створити нову версію себе допомогли мені досягти всього, що я запланувала.

Але навіть зараз, спілкуючись з професіоналами своєї справи, засновниками виноробних брендів, енологами і сомельє, я не хочу стати винним снобом, говорити зі своїми читачами на мові спеціальних термінів і розповідати про вина, які можна придбати лише на аукціоні Sotheby's.

Тут я пишу про свої власні враження від вина і подорожей, детально пояснюю як і з чим краще поєднувати різні вина, а також ділюся гастрономічними відкриттями. Якщо ви хочете простою мовою прочитати про терруар, витримку, дубові бочки, Мальбек і декантування - мій блог саме для вас!

Вино - моє джерело натхнення

Сомельє, бренд-амбасадор Vinos de La Luz, колумніст Drinks Наталія Бурлаченко
Сомельє, колумніст Drinks Наталія Бурлаченко

Рейтинги вин і дегустації

Ділюся своїми знахідками і розповідаю про кращі виноробні

Дегустації та подорожі на виноробні допомагають мені розширювати свої горизонти і знаходити нові унікальні екземпляри світового виноробства, якими я хочу поділитися зі своїми читачами. На моєму порталі ви знайдете рейтинги ретельно відібраних вин, їх авторські описи з моїми дегустаційними нотатками і поради з фудпейрінгу.

Також я розповім про свої подорожі на виноробні - виноградники Рібера дель Дуеро в Іспанії, які надихнули мене на вивчення іспанської та екскурсія на виноробню Vinos de La Luz в Аргентині, що вразила мене ще більше. Про це все та інші поїздки я напишу в своєму блозі.

Підписка

Давайте досліджувати світ вина разом

Будьте в курсі головних подій, новин і тенденцій.