• Paco Garcia Tempranillo Blanco 2020 біле сухе вино - 1 - винний блог

Вино біле сухе Paco Garcia Tempranillo Blanco 2020

Найчастіше з іспанськими винами асоціюється червоний, насичений та темпераментний сорт Темпранільо. Це й не дивно бо найкраще він розкриває свої властивості саме у сонячній Іспанії. Але сьогодні, щоб розвіяти стандарти «вино дня» — Білий Темпранільо та його маленька цікава історія. У 1988 році виноградар з Мурільо-де-Ріо-Леза виявив, що сорт винограду Темпранільо дає грона червоного і білого винограду одночасно. Ця спонтанна генетична мутація, дуже схожа на випадок альбінізму, дала початок сорту Темпранільо Бланко. Саме для цього вина Білий Темпранільо був зібраний вручну на виноградниках у Ла Фінка-дель-Йерго, поруч із красивим сосновим лісом. 550 над рівнем моря. Витримане у бочках з французького дуба.

Paco García Tempranillo Blanco — це складний витвір мистецтва, який зачарує смак кожного, хто хоче насолодитися хорошим білим вином.

  • Підходить до
    Гостре різотто або азійські страви.

Дегустаційні нотатки Paco Garcia Tempranillo Blanco 2020

Має казковий і дуже унікальний ніс, у ньому поєднуються цитрусові ноти (лист лимона, апельсиновий цвіт) і фруктові ноти (абрикос і ананас) з невеликими нотками меду, м’яти, кедра та мінералів. Крім того, він успадкував від Tempranillo Tinto його чудову структуру і вино з об'ємним та тривалим смаком. Найкращий фудперінг: Чудове поєднання з гострим різотто або азійськими стравами. Оптимальна температура для споживання 8-10 °C.

Країна
Іспанія
Регіон
Ріоха
Рік
2020
Сорт
Темпранільо Бланко
Колір
Зелено-жовтий
Mіцність
13, 5%