•  Vinos de La Luz Callejon del Crimen Chardonnay 2018 біле сухе вино - 1

Вино біле сухе Vinos de La Luz Callejon del Crimen Chardonnay 2018

Лінія Reserva, до якої відноситься вино Callejon del Crimen Chardonnay, дбайливо ​​оберігає сортові характеристики винограду, підкреслює свіжість і складність напою. Це вино відрізняється ідеально збалансованим смаком, насиченим кольором, м'якими танінами і тривалим післясмаком. Холодні потоки вітру з боку засніжених Анд додають вину приємну кислинку.

Відомо, що Шардоне дуже багатогранне вино, здатне змінювати свої характеристики в залежності від регіону. Саме це я ціную у вині - можливість досліджувати і знаходити те, що мене вражає. Callejon del Crimen Chardonnay від Vinos de La Luz безсумнівно в списку моїх кращих знахідок!

  • Підходить до
    Страв з вершками запеченої риби, пасти.
  • Сподобається поціновувачам
    Совіньон Блан, Гевюрцтраминер.

Дегустаційні нотатки Callejon del Crimen Chardonnay

Насичене і повнотіле аргентинське Callejon del Crimen Chardonnay пропонує поціновувачам білих вин унікальне поєднання балансу солодкості та свіжості з нотками стиглих цитрусових і витонченим вершковим післясмаком. Букет розкривається ароматами квітів з відтінками зеленого яблука, меду і ванілі. Вино відмінно поєднується з білим м'ясом, пастою з вершковим соусом і салатами з морепродуктами. Температура подачі 9 ° C.

Країна
Аргентина
Регіон
Долина Уко, Мендоса
Рік
2018
Сорт
Шардоне
Колір
Біле
Цукор
Сухе
Міцність
14%
Ціна
494.00 UAH