• Pantocrator 2010 DOC Rioja червоне сухе вино - 1 - винний блог

Вино червоне сухе Pantocrator 2010 DOC Rioja

Делікатне немов шовк та водночас насичене з ідеальним балансом і високою оцінкою Decanter. Ідеальний варіант для приємного завершення дня у супроводі вечері. Виноград походить з найкращих виноградників Bodegas Taron, середній вік лози становить 50 років та розташовані у гір Обарен. Вино витримане у нових бочках з американського дуба, де і залишається протягом 24 місяців.

Після закінчення часу витримки ще проводить декілька років у пляшці, щонайменьше витримка становить 6 років. Вино отримало високий бал від незалежної системи оцінювання журналу "Decanter" в 92 бали, що означає — highly recommended.

  • Підходить до
    Запеченого ягня з розмарином та сливовим соусом

Дегустаційні нотатки Pantocrator 2010 DOC Rioja

Інтенсивний і концентрований аромат, де переважають дуже стиглі фрукти, що супроводжуються спеціями. Легкі ноти евкаліпта і характерний завершальний мінеральний відтінок. Присутні елегантні та шовковисті таніни. Надзвичайна кислотність надає баланс і складність. Фруктові та пряні відчуття дуже тривалі. Найкращий фудперінг: запечене ягня з розмарином та сливовим соусом. Оптимальна температура для споживання 16-18 °C.

Країна
Іспанія
Регіон
Ріоха
Рік
2010
Сорт
Темпранільо
Колір
вишнево-червоний
Mіцність
14%