•  Vinos de La Luz Iluminado Paraje Altamira 2015 червоне сухе вино - 1

Вино червоне сухе Vinos de La Luz Iluminado Paraje Altamira 2015

Особливе місце в моїй підбірці займає величне та всесвітньо визнане аргентинське вино - Vinos de La Luz Iluminado Paraje Altamira, яке отримало 97 балів від експертів конкурсу Decanter. Для створення напою використовують виноград сорту Мальбек, що вирощується в регіоні Парахе-Альтаміра. Вино витримується протягом року в 160-літрових бочках з французького дуба і ще 12 місяців в пляшках.

Просочене сонцем і мальовничою красою центральних Анд на висоті 1100 метрів над рівнем моря, червоне сухе вино Iluminado Paraje Altamira від Vinos de La Luz однозначно підкорить поціновувачів багатогранного й ексклюзивного вина.

  • Підходить до
    Качки по-угорськи, тушкованої яловичини, гострих сирів.
  • Сподобається поціновувачам
    Шираз, Мерло, Пті вердо, Мурведр.

Дегустаційні нотатки Iluminado Paraje Altamira

Вино Vinos de La Luz Iluminado Paraje Altamira відрізняється прекрасно збалансованим смаком з приємною терпкістю, тривалим післясмаком і оксамитовими нотами чорних ягід ожини та сливи. Букет розкривається ароматами шоколаду, ванілі і прянощів. Аргентинський мальбек від Vinos de La Luz стане відмінним доповненням до смажених м'ясних страв, білих грибів, блакитного сиру. Ідеальна температура подачі від 16 до 18 ° C.

Країна
Аргентина
Регіон
Долина Уко, Мендоса
Рік
2015
Сорт
Мальбек
Колір
Червоне
Цукор
Сухе
Міцність
14%
Ціна
3315.00 UAH