• Вино Vinos de La Luz Iluminado Ribera del Duero 2015 червоне сухе - 1

Вино червоне сухе Vinos de La Luz Iluminado Ribera del Duero 2015

Один з найдавніших виноградних сортів Європи - Темпранільйо, вирощуванням якого люди займалися ще 2000 років тому. Унікальне поєднання континентального клімату, високий вміст заліза в грунті і висота 762 метри над рівнем моря наділяє вина з іспанського Темпранільйо з виноградників Рібера дель Дуеро глибоким, насиченим смаком з яскраво вираженими танінами.

Саме таким було створено Vinos de La Luz Iluminado Ribera del Duero, яке є моїм однозначним фаворитом серед винних шедеврів Іспанії.

  • Підходить до
    Стейків, мармурової яловичини та витриманих сирів.
  • Сподобається поціновувачам
    Гренаш, Мерло, Каберне Совіньон.

Дегустаційні нотатки Iluminado Ribera del Duero

Домінуючими ароматами іспанського Iluminado Ribera del Duero від Vinos de La Luz є стигла вишня, тютюн і кава. Винороби Рібера дель Дуеро віддають перевагу традиційній витримці в бочках з французького дуба, тому вино має характерний цегляно-помаранчевий відтінок. Неординарний і яскравий смак Iluminado контрастує з легкою текстурою. Післясмак досить тривалий і насичений танінами. Найкраще це вино підійде до червоного м'яса, смажених овочів, страв на основі томатних соусів і стейків. Температура подачі від 16 до 18 ° C.

Країна
Іспанія
Регіон
Рібера дель Дуеро
Рік
2015
Сорт
Темпранільйо
Колір
Червоне
Цукор
Сухе
Міцність
14%
Ціна
2584.00 UAH