•  Vinos de La Luz Penafiel Edition Limitada 2016 червоне сухе - 1

Вино червоне сухе Vinos de La Luz Penafiel Edition Limitada 2016

Вино Penafiel з іспанського Темпранільйо представляє собою обмежену серію з 5327 пляшок (відповідно до кількості жителів міста Пеньяфьель в рік врожаю), кожна з яких пронумерована. Традиція дозволяє висловити подяку народу провінції Вальядолід, виноградарям, виноробам, і всім, хто працює над створенням цього шляхетного напою.

Так, Penafiel Edition Limitada від Vinos de La Luz відображає в своєму смаку не тільки багатогранну фруктову палітру, а й повагу до історії регіону, його особливості та звичаї. Іспанія в вашому келиху!

  • Підходить до
    Смаженого м'яса, риби і твердих сирів.
  • Сподобається поціновувачам
    Барбера, Піно-Нуар, Санджовезе.

Дегустаційні нотатки Penafiel Edition Limitada

Шістдесятирічні виноградники, які знаходяться на висоті 820-950 метрів над рівнем моря на території відомого виноробного регіону Рібера дель Дуеро беруть все найкраще від свого розташування. Для того щоб зберегти і підкреслити ці якості, Penafiel витримують в бочках з французького дуба протягом 18 місяців. Смак насичений і глибокий з нотами стиглих чорних, червоних фруктів і помірною кислотністю. В ароматі відчуваються відтінки шкіри, тютюну і ванілі. Температура подачі 16-18 ° C.

Країна
Іспанія
Регіон
Рібера дель Дуеро
Рік
2016
Сорт
Темпранільйо
Колір
Червоне
Цукор
Сухе
Міцність
14.5%
Ціна
887,00 UAH