Life style

Унікальні напої The 42 Degrees Company з Іспанії для українських військових та мирних жителів

Після вторгнення Росії весь західний світ об'єднався на допомогу Україні. Вже кілька місяців я перебуваю в Іспанії і зуміла особисто переконатися, що європейці щиро переживають за долю нашої країни. Весь цей час я активно шукаю будь-які способи допомогти українським солдатам та мирним жителям. Перші серйозні результати є вже зараз.

Мені вдалося організувати велике постачання гуманітарної допомоги до України у співпраці з іспанською компанією The 42 Degrees, виробником інноваційних гарячих напоїв преміум-класу. Це 50 000 самонагрівних банок чаю та кави різних смаків, які ми відправили українським військовим на передову, поліції, пожежникам, працівникам швидкої допомоги, а також мирним жителям, які живуть в особливо небезпечних районах країни та змушені ховатися у сховищах від обстрілів російської армії.

The 42 Degrees Company благодійна допомога – Блог про вино та міцні алкогольні напої Wine Blog

Як світ допомагає Україні під час війни?

З початком військової агресії з боку Росії наприкінці лютого на підтримку України об'єднався практично весь цивілізований світ. Західні країни різко засудили вторгнення РФ і надають значну допомогу нашій країні на усіх рівнях. Україна отримує фінансову, військову, гуманітарну, соціальну та культурну допомогу з усіх куточків планети. США, Великобританія, Польща, Франція, Іспанія, Японія, Італія, Німеччина, Канада, Норвегія, Чехія, Швеція, Литва — список країн, які проявили себе надійними та щедрими партнерами для нашої країни, можна продовжувати нескінченно. Такого єднання світ не знав багато десятиліть. Практично у всіх західних країнах усі ці місяці триває активний збір гуманітарної допомоги для українських солдатів та мирних жителів. Відбувається це як за підтримки влади, так і з ініціативи місцевих жителів. Допомагають практично всі, хто займається в Європі бізнесом, має доступ до тих товарів та засобів, які зараз можуть бути корисними для українців.

Наталія Бурлаченко про допомогу Україні - Блог про вино та міцні алкогольні напої Wine Blog

Що мені вдалося зробити для України?

Перебуваючи в Іспанії, я весь цей час також займалася організацією, підготовкою та координацією допомоги для України. Вже довгий час я виступаю амбасадором виноробної групи Vinos de La Luz, в яку входить кілька виноробень, які під власною маркою випускають якісні вина в кращих виноробних регіонах Старого та Нового Світу. Ця співпраця дозволила мені домовитися про зустріч із представниками компанії The 42 Degrees та обговорити мою ідею про можливу допомогу для України. Ми провели переговори, я розповіла іспанцям про проблеми, пов'язані з військовою агресією, і запропонувала їм зробити пожертвування. Керівництво іспанського бренду позитивно відреагувало на мою пропозицію і нам вдалося домовитися про передачу 50 000 банок саморозігрівних напоїв The 42 Degrees для українських військових і мирних жителів. Це понад 22 тонни гуманітарної допомоги, яка буде корисною в умовах воєнного часу, коли у багатьох людей немає доступу до базових зручностей, що стосуються приготування їжі.

Гарячий напій за 3 хвилини без батарейок, електрики або мікрохвильової печі - це The 42 Degrees Company

The 42 Degrees Company випускає напої в інноваційних металевих банках, що оснащені унікальною системою нагрівання. Система складається з термогерметизованої капсули, наповненої водою, яка вступає в контакт з реагентом та нагріває напій після активації капсули. Сам напій ніколи не стикається з хімічним реагентом. Вони повністю ізольовані одна від одної. Між напоєм та реагентом передається лише енергія у вигляді тепла. Унікальна технологія дозволяє за 3 хвилини нагрівати напій до +42 градусів, без використання батарейок, електрики або мікрохвильової печі. Кожна баночка відповідає всім міжнародним стандартам, що стосуються здоров'я та безпеки.

В асортименті напоїв The 42 Degrees Company зараз є кава Арабіка з цукром і без цукру, Капучіно Карамель, Латте, Шоколадний напій з молоком, Чай Латте Масала.

Щоб підготувати будь-який із цих напоїв до вживання, потрібно зняти нижню кришку та сильно натиснути на пластикову мембрану. У цей час відбудеться контрольована екзотермічна природна реакція всередині банки між оксидом кальцію (гашеним вапном) та водою. Синя рідина зникне. Після того, як з'явиться пар (близько 15 секунд), слід перевернути банку та трохи перемішати протягом 5 секунд. Всього через 3 хвилини напій нагріється до +42 градусів і зберігатиме таку температуру не менше 20 хвилин. За цей час ви можете насолодитись улюбленим напоєм, де б ви не знаходилися.

Виробництво The 42 Degrees Company - Блог про вино та міцні алкогольні напої Wine Blog

Компанія 42 Degrees була заснована у 2017 році у Вальядоліді, Іспанія. Іх напій був розроблений іспанськими вченими та винахідниками, щоб забезпечити зручність отримання гарячого напою без доступу до електричних пристроїв або магазинів! І сьогодні у компанії є стабільний продукт, який робить банку вашою особистою кавоваркою та термосом на ходу, коли ви хочете зробити перерву та насолодитися гарячим напоєм.

Ігнасіо Ланао, керівник відділу комерційних продажів The 42 Degrees Company розповів, що компанія спочатку була створена для того, щоб реагувати на збільшення попиту на продукти харчування та напої внаслідок надзвичайних ситуацій у всьому світі, таких як гуманітарні кризи та стихійні лиха. Місія компанії – запропонувати допомогу жертвам, а також людям, які надають допомогу на місці.

Хто отримає самонагрівані напої The 42 Degrees?

З початком російської агресії в Україні напої The 42 Degrees Company набули особливої ​​актуальності. Я рада, що мені вдалося переконати керівництво компанії виділити 50 тисяч банок як гуманітарну допомогу. Після того, як пожертвування було погоджено, я розпочала пошук організацій, які б змогли доставити вантаж в Україну. Це виявилося досить складно та зайняло близько місяця. Спочатку я зв'язалася з Організацією Червоний Хрест, але вони відмовили у допомозі з логістикою. Я звернулася до ООН — і там відмовили.

Кава The 42 Degrees Company - Блог про вино та міцні алкогольні напої Wine Blog

В результаті мені таки вдалося знайти посередника, який зміг переправити напої The 42 Degrees Company для українських бійців на передову та мирних жителів, що ховаються у бомбосховищах та підвалах. Вже на території України доставкою та розподілом напоїв The 42 Degrees на моє прохання займеться Народна Самооборона Львівщини. У найкоротші терміни гуманітарна допомога вирушить до східних та південних регіонів України, де вона найбільш потрібна. Я сподіваюся, що ці гарячі напої подарують енергію, комфорт і тепло тим, хто цього потребує.

На закінчення хочу повідомити, що з 15 по 17 травня в німецькому Дюссельдорфі пройде міжнародний ярмарок вин і парфумів ProWein, де експонуватиметься продукція The 42 Degrees Company і де я, Наталія Бурлаченко, братиму участь як представник Vinos de la Luz і розповідатиму про іспанські вина. Якщо ви перебуватимете в Дюсельдорфі в цей час, запрошую вас на цей захід. Приходьте, я розповістиму все найцікавіше про іспанські вина, і ви зможете продегустувати приголомшливі зразки. Там буде близько 5500 експонентів із більш ніж 60 країн світу. ProWein пропонує найбільший у світі асортимент вин, спиртних та крафтових напоїв.